Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Amazon, Walmart ve Target arasındaki fark

Posted on 0

Her konferansta konuşulan bir konu “yeni Walmart’lar yaratmak…”

 

Genelde Amazon yeni Walmart olacak denilir… Bugün güzel bir infografik paylaşmak istiyorum: Buyrun, AmazonWalmartTarget – dünyanın perakende devleri ve onlar hakkında bilmeniz gereken herşey.

 

difference-between-amazon-walmart-and-target_523c169f7331e.png

14 Responses
 • Musa Tutal
  Eylül 22, 2013

  Markafoni ile Türkiyeye çok büyük yabancı yatırımlar aldığınız için tebrikler.

  Size bir sorum var

  Markafoniye rakip sitelere şahsi olarak yatırım yapmanız ve markafoni’ye rakip olmanız yatırımcılarınız tarafından nasıl karşılanıyor? Markafoninin emailleriyle yatırım yaptığınız bu şirketler için tanıtımlar yapıyorsunuz, bannerlarını koyuyorsunuz. Goboti ve lidyana için bu sorularımı soruyorum.

 • Sina Afra
  Eylül 23, 2013

  Musa Merhaba – yatırımcılarımızın bilgisi dahilinde yatırım yapıyorum. Onlarında Türkiyede baska yatırımları var. “Arms lenght” olması sartıyla mevcut yapılardan karsılıklı destek veriyoruz.

 • Ufuk
  Haziran 14, 2014

  Wallmart kadar bitirici bir şirket yok bu dünyada. İmalatcıyı 1 2 yıl siparişe boğar. imalatcı anamüşterilerini kaybeder ve wallmarta bunu bildiği için 3.yıl imalatcıyı her türlü indirime zorlar ve batasıya kadar wallmarta gebe kalır. Bence Albert “Aldi”bu 3 şirkete 5 basar. Gelicek gördüğü kalitesine güvndiği imalatcıları kendi bünyesine alarak koruma altına alıyor hem uygun hemde kalite politikasını kendisi ele alıyor. Profit is not everything my friend.